Home Contact SiteMap Administracja
 
           
  Jesteś tutaj: Strona główna Certyfikaty AKREDYTACJA
 
Aktualności
[2020-09-17]
Biopsja mammotomiczna piersi w Szpitalu
[2020-09-15]
Konkurs na świadczenia lekarskie w zakresie radiologii
[2020-09-16]
Jak bezpiecznie korzystać ze świadczeń medycznych w okresie pandemii
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.Księga Gości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.


captcha image

 
AKREDYTACJA
A A A
Szpital otrzymał Certyfikat Akredytacyjny

29 października 2013r. odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego dla Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.
Certyfikat jest potwierdzeniem spełnienia standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania jednostki. Dowodzi, że szpital dokłada wszelkiej staranności, aby opieka dostarczana pacjentom była najwyższej jakości, bezpieczna i skuteczna. Potwierdza również posiadanie dużej wiedzy i doświadczenia kadry zarządzającej w prowadzeniu jednostki oraz dowodzi profesjonalnego działania pozostałego personelu w realizacji codziennych obowiązków.
W tym roku Szpital w Gorlicach po raz pierwszy przystąpił do oceny akredytacyjnej i tym samym spełniając warunki, znajduje się w elitarnej grupie szpitali akredytowanych w Polsce.
Certyfikat Akredytacyjny z rąk Dyrektora CMJ w Krakowie Pana Jerzego Henniga odebrał  Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach – Marian Świerz.
Akredytacja została przyznana na okres trzech lat i jest ważna do 2016 roku.
Na uroczystość wręczenia certyfikatu akredytacyjnego przybyli Mirosław Wędrychowicz – Starosta Gorlicki, Paweł Śliwa – Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, Urszula Niemiec – Burmistrz Biecza, zaproszeni goście, personel szpitala. Starosta Powiatu Gorlickiego przedstawił zmiany jakie zaszły w Szpitalu na przestrzeni ostatnich lat, ważniejsze inwestycje i remonty. Dyrektor Marian Świerz podsumował działalność Szpitalu i przedstawił  „drogę do jakości” jaką przebył szpitala. Podkreślił ogromne zaangażowanie i wysiłek pracowników, którzy swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem codziennie budują lepszą jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych. 

 
   
 
 
 
     

 

Szpital Specjalistyczny
im. H. Klimontowicza w Gorlicach
ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice
tel. (18) 35-53-200
email: szpital@szpital.gorlice.pl

© 2012 www.szpital.gorlice.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl