Jesteś tutaj: Strona główna Szpital Projekty Unijne Wykrywanie raka jelita grubego

[2021-01-22]
W Szpitalu w Gorlicach rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 tel. 18 35 53 260
[2020-11-02]
W Szpitalu istnieje możliwość wykonania testów płatnych w kierunku koronawirusa
[2020-11-03]
Przeciwciała IgG oraz IgM – sprawdź czy miałeś kontakt z wirusem SARS-CoV-2

captcha image

Wykrywanie raka jelita grubego

Wykrywanie raka jelita grubego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego