Jesteś tutaj: Strona główna Dla pacjenta Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

[2021-02-26]
Bezpieczniej z aplikacją STOP COVID
[2021-02-21]
Informacja dla Pacjentów - terminy zabiegów
[2021-01-22]
W Szpitalu w Gorlicach rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 tel. 18 35 53 260

captcha image

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Windy

Przy wejściu do Szpitala przez Przyszpitalną Przychodnię Specjalistyczną znajduje się winda zewnętrzna. W każdym budynku (budynek główny, stary szpital, budynek oddziału geriatrii) znajdują się windy umożliwiające dotarcie na wybrane piętro.

Toalety

Łazienki i toalety na wszystkich oddziałach są przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

W Przyszpitalnej Przychodni Specjalistycznej toaleta przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne znajduje się na parterze (obok poradni ortopedycznej).

Podjazd dla wózków o łagodnym nachyleniu znajduje się przy budynku, w którym zlokalizowany jest Oddział Geriatrii, Oddział Medycyny Paliatywnej oraz Zakład Opiekuńczo – Leczniczy.

W oddziałach, przy łóżkach pacjentów zainstalowane są systemy przywoływania personelu.